KYPHON Balloon Kyphoplasty

KYPHON Balloon Kyphoplasty — використовується для малоінвазивних процедур, призначених для відновлення переломів компресії хребців (VCF) за рахунок зменшення та стабілізації перелому. Являє собою введення під контролем ЕОП, балон с контрастом в зламану кістку, щоб створити простір, а потім заповнити його цементом Tecres.


Кіфопластика дає можливість:

  • Істотно зменшити інтенсивність больових відчуттів, які локалізуються в області спини, або повністю припинити їх;
  • Відновити нормальну поставу пацієнта і фізіологічні вигини його хребта;
  • Запобігти подальшому розвиток «просідання» зламаного хребця і, як наслідок, зупинити прогресування деформації хребетного стовпа і запобігти появі проблем, пов'язаних з цим порушенням у віддаленому періоді.

Дане хірургічне втручання слід розглядати як методику вибору (найкращу з можливих варіантів) для лікування пацієнтів, які страждають від больових відчуттів в області спини, внаслідок компресійного перелому хребців.

Операція виконується під місцевою анестезією, у деяких випадках під легким внутрішньовенним наркозом.

На відміну від вертебропластики, при кіфопластиці у тіло зламаного хребця спочатку вводиться спеціальний балон (балонна кіфопластика), який роздувається під тиском, що призводить до певного виправлення деформації й утворення в тілі хребця порожнини. Балон здувається і видаляється, а в порожнину, що утворилася, вводиться цемент. Компресійний перелом хребта — досить серйозна травма, він може утворитися під час важких травм хребта, наприклад у випадку автомобільних аварій, спортивних травм або падінь.

Також він трапляється унаслідок певних захворювань, таких як остеопороз або онкологічні захворювання.

Наслідками компресійного перелому хребта є:

  • Нестабільність хребців в області травми;
  • Створення передумов для розвитку радикуліту і посттравматичного остеохондрозу; 
  • Розвиток стійкого викривлення хребта.

Тривалість процедури близько 1 години.

Ця операція виконується через прокол шкіри (не потребує хірургічного розрізу). Через 2-3 години пацієнти можуть підніматися на ноги.