Каталог продуктів

Лікування ішемічного інсульту

Пристрій для реваскуляризації Solitaire™

Пристрій для реваскуляризації Solitaire™

Покритий платиною пристрій для реваскуляризації Solitaire™ розроблено для відновлення кровотоку у пацієнтів, які перенесли ішемічний інсульт у результаті закупорки великої інтракраніальної судини. Пристрій призначений для застосування у судинах нервової си..
Балонний провідниковий катетер Cello™

Балонний провідниковий катетер Cello™

Балонний провідниковий катетер Cello™ — це катетер з коаксіальними просвітами, плетеним армуванням, двома рентгеноконтрастними позначками (по одній на дистальному та проксимальному кінцях балона), а також роздвоєним хабом з роз’ємом Люера на проксимальном..
Внутрішньочерепний підтримуючий катетер Navien™ A +

Внутрішньочерепний підтримуючий катетер Navien™ A +

Внутрішньочерепний підтримуючий катетер Navien™ A+ — це однопросвітний гнучкий композитний катетер перемінної жорсткості. Трубка катетеру має гідрофільне покриття для зниження тертя під час використання. Трубка внутрішньочерепного підтримуючого катетеру Na..
Катетер React™

Катетер React™

Катетер React™ — однопросвітний гнучкий композитний катетер з перемінною жорсткістю. Стрижень катетера має гідрофільне покриття для зменшення тертя при його використанні. Стрижень катетера візуалізується при рентгеноскопії. Розміри катетера вказані на інд..
Мікрокатетер Rebar™

Мікрокатетер Rebar™

Мікрокатетер Rebar™ — це порожнистий однопросвітний катетер, призначений для проведення до судини через провідник-направник. На проксимальному кінці катетеру знаходиться стандартний люерівський адаптер, що полегшує приєднання до нього допоміжного приладдя...
Мікрокатетер Phenom™

Мікрокатетер Phenom™

Катетери Phenom™ — це однопросвітні катетери з різною жорсткістю, призначені для отримання доступу до дрібних звивистих судин. Випускаються катетери з різною довжиною, жорсткістю, а також внутрішнім і зовнішнім діаметром. На зовнішню поверхню катетера нане..
Гідрофільний провідник Avigo™

Гідрофільний провідник Avigo™

Гідрофільний провідник Avigo™ показаний до загального внутрішньосудинного застосування для полегшення виборчого введення катетерів до периферичних та мозкових судин під час діагностичних та (або) лікувальних процедур. Пристрій не призначений для використан..